Cursus & Workshop
Stappen in stilte
Introductiecursus christelijke meditatie
We zijn in deze drukke tijd vaak het hollen en rennen van afspraak naar afspraak, het leven ‘slokt’ ons op. Hoe kun je wat vaker in de stilte landen? En hoe stap je meer vanuit rust en aandacht het alledaagse leven weer in?
In een cursus van zes maandagavonden neemt Rob Boersma je mee op de weg van de stilte. Elke avond oefen je in een grondhouding van ontspanning en aandacht. Op die rustige basis ga je elke avond aan de slag met een ander thema – van ‘verlangen naar stilte’ tot ‘met stilte de wereld in’. Daarbij worden in elke sessie meditatievormen uit verschillende christelijke meditatietradities gebruikt. Je mediteert bijvoorbeeld met een (bijbel)tekst, een schilderij van Rembrandt, een labyrint of mandala, met muziek of wandelend in de natuur. Zo ontdek je geleidelijk hoe de stilte en jij elkaar het beste kunnen vinden.
Evenementgegevens
Dit evenement eindigde op 05/06/2023 19:45
- Doelgroep: Jongvolwassenen, Volwassenen
- Locatie: Gist

Meer informatie
Tussen de meditatieavonden zitten steeds twee of drie weken. Tijd genoeg dus om zelf thuis te oefenen! Daar krijg je natuurlijk tips en materiaal voor mee.