Communicatieadvies

Kun jij hulp of advies gebruiken bij de PR, communicatie of fondsenwerving voor jouw kerkplek? De communicatieafdeling van het kerkelijk bureau is er voor jou.  Een greep uit de mogelijkheden:

  • Advies voor PR in de wijk: kerkblad, website, folders
  • Communicatieplan rond bijzondere evenementen
  • Social media advies

Klik op de buttons hieronder voor meer informatie.

Neem contact op

Team Communicatie
communicatie@protestantsamsterdam.nl

Nieuwsbrief Jeugd

Met de nieuwsbrief jeugd ontvang je nieuws, best practices, inspiratie en ondersteuningsaanbod op het gebied van communicatie in je mailbox. Meld je direct aan via het aanmeldformulier.

Communicatiestrategie

Campagnes

Kerk in Mokum

Huisstijl

Training & Advies

Team Communicatie

Wilfred Scholten

wilfred.scholten@pka.nl
Algemene zaken & pers

Anouk Zwaan

anouk.zwaan@pka.nl
Social media, website & ondersteuning kerkplekken

Suzanne Geluk

suzanne.geluk@pka.nl
Op de Hoogte, campagnes & ondersteuning kerkplekken

Yvonne Teitsma

yvonne.teitsma@pka.nl
Geldwerving & fondsenwerving

Mirjam Nieboer

mirjam.nieboer@pka.nl
Hoofdredactie Kerk in Mokum & drukwerk

Baukje Burggraaff

baukje.burggraaff@pka.nl
Redactie Kerk in Mokum