Aan deze pagina wordt nog gewerkt.

Kun jij hulp of advies gebruiken bij de PR, communicatie of fondsenwerving voor jouw kerkplek? De communicatieafdeling van het kerkelijk bureau is er voor jou.  Een greep uit de mogelijkheden:

  • Advies voor PR in de wijk: kerkblad, website, folders
  • Communicatieplan rond bijzondere evenementen
  • Social media advies

Communicatiestrategie

Campagnes

Kerk in Mokum

Team communicatie

Heb je hulp nodig? Neem dan gerust contact op. Team Communicatie kan jou tips geven en assistentie verlenen.

Algemene vragen en contact met externe media: Wilfred Scholten (hoofd communicatie)
wilfred.scholten@protestantsamsterdam.nl

Drukwerk en papieren publicaties: Mirjam Nieboer (hoofdredacteur Kerk in Mokum)
mirjam.nieboer@protestantsamsterdam.nl

Agenda Kerk in Mokum: Baukje Burggraaf
baukje.burggraaf@protestantsamterdam.nl 

Fondswerving: Yvonne Teitsma
yvonne.teitsma@protestantsamsterdam.nl

Social media, video en websites: Matthijs Hoogenboom
matthijs.hoogenboom@protestantsamsterdam.nl

E-mailnieuwsbrieven: Suzanne Geluk
Suzanne.geluk@protestantsamsterdam.nl